טיפים והמלצות – יוני 07

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
11:09 30/05/07

טיפים והמלצות – יוני 07

ג'ל נגד קמטים שעובד, מכוניות להשכרה לפי שעה, כרטיסים להופעות "סולד אאוט" במחיר המקורי שלהם ואיך להפטר מחפצים בקלות ולמצוא "מציאות" בחינם קרוב לבית

קמטים זה פאסה

ג\'ל הפלא של בוטס (Boots), נגד קמטים עשה הרבה רעש בשבועות האחרונים לאחר שהוצג בתוכנית הטלוויזיה \'הורייזון\' של הבי.בי.סי, וכתוצאה אזל מהמדפים תוך שעות ספורות. למעשה, עד עכשיו, בוטס לא מצליחים לעמוד בביקוש העצום (למרות שהייצור עלה מ-10,000 בחודש ל-24,000 ביום), ורשימת הממתינים באתר החברה גדלה כל הזמן. התכשיר, שנקרא No.7 Protect & Perfect, עולה 16.75 פאונד (הרבה פחות מתכשירים דומים של חברות אחרות) וכל המהומה קרתה בזכות \'הוריזון\' שהציגה מחקר של פרופסור נחשב מאונ\' מנצ\'סטר בשם כריס גריפית\'ס שהוכיח כי הג\'ל מבחינה מדעית אכן מצליח לתקן קמטים המזקינים את הפנים. בינתיים – עד שיהיו עדויות ברורות – גילו ברדיו 4 של הבי.בי.סי, שהמחקר של פרופ\' גריפית\'ס מומן עי בוטס עצמם. עם זאת ראוי לציין שמדובר בהליך מקובל ושגרתי בתחום המחקר הזה.

חנה מרדכי

מכונית בהזמנה

רוצים להשכיר רכב רק לשעה כדי לנסוע לסופרמרקט, לעשות קניות ולחזור? סטריט קאר היא חברה עם רכבים המפוזרים ברחבי לונדון (ועוד מספר ערים גדולות), שכל אחד יכול להשתמש בהם – בהתאם לאיזור מגוריו – לפרק זמן שנע בין חצי שעה לחצי שנה. הרישום לא עולה כסף, אך יש לתת פיקדון של 150 פאונד שמוחזרים במלואם עם סיום החברות. דוגמא למחירים: שעה – 4.95 פאונד, יום מלא – 35 פאונד, שבוע – 195 פאונד. פרטים נוספים באתר:

www.mystreetcar.co.uk

לא לספסרים

אי-ביי הביא איתו הרבה דברים טובים, אבל גם יצר תופעה שלילית בכל הנוגע לכרטיסים להופעות (ואירועים מבוקשים אחרים), שנמכרים באתר במחירים מופקעים עי אנשים שמראש קנו את הכרטיסים במטרה למכור אותם ביותר כסף. \'סקארלט מיסט\', לעומת זה, הוא אתר שיכול להציל מעריצים שפספסו את מועד מכירת הכרטיסים ואינם יכולים להרשות לעצמם מחירי ספסרות. כל כרטיס שנמכר שם, נמכר במחיר המקורי שלו – בדכ עי מעריצים אחרים שקנו את הכרטיס ולא יכולים ללכת למופע. כרגע, האתר מטפל רק בהופעות מוזיקה.

www.scarletmist.co.uk

יונתן מוס

מיחזור בלי לזוז, או: מציאות בחינם

כמעט כל דבר שמישהו מוכן לזרוק, מישהו אחר מוכן לקחת. \'פרי סייקל\' הוא אתר שעובד בדיוק על העיקרון הזה ומשדך בין השניים. האתר מאורגן על-פי איזורי מגורים, ובמטרה למנוע בזבזת ופגיעה מיותרת באיכות הסביבה, מוצעים בו פריטים למסירה. החברות לא עולה כסף, פרסום הפריטים לא עולה כסף, וגם רכישת פריטים לא עולה אף לא אגורה אחת. בונוס נוסף – מאחר וזה לפי אזור מגורים, גם לא צריך לנסוע יותר מדי רחוק כדי לאסוף פריט. הכול – כמו שאמרנו, לטובת הסביבה.

www.freecycle.org

יש לכם טיפים או המלצות משלכם? למה שלא תשתפו את כולם? את הרעיונות אתם יכולים לשלוח באי-מייל ל: tips@alondon.net. רעיונות מוצלחים יפורסמו במדור עם קרדיט לכותב. טיפים יתקבלו בכל נושא ובכל עניין.

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת האתר

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת האתר
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *