חוויות מההופעה של נטע ברזילי בלונדון

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(10/04/21- 20:21)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
אירועים בלונדון, ישראלים בלונדון ובבריטניה
14:58 20/11/18

חוויות מההופעה של נטע ברזילי בלונדון

כל הדרך להית'רו: הקהל עף על נטע ברזילי, קם על הרגליים ורקד, צחק מהומור יהודי, והכיר דייל בריטי שמפתיע את הנוסעים בעברית. ההיילייטס של הערב

נטע ברזילי בלונדון
סחפה את הקהל, שקם על הרגליים ורקד. נטע ברזילי

אז מה היה לנו שם במטה המרכזי של חברת בריטיש איירווייס אתמול, בערב גשום אחד, לפני שנטע ברזילי עלתה לבמה וסחפה את הקהל, שקם על הרגליים ורקד?

כ-250 איש ואישה והרבה צעירים, כולל הזוכות בתחרות של עלונדון, הגיעו בהסעות מיוחדות כל הדרך להית'רו. מי ששילם מחיר VIP זכה להצצה נדירה במוזיאון האווירי של בריטיש איירווייס, שמספר על ההיסטוריה של החברה, שטסה לארץ מאז שנות ה-30' של המאה הקודמת. לפני ההופעה, הקהל הרחב נהנה גם מרכישות של מוצרים ללא מס בחנות הדגל במתחם.

ואז התחיל האירוע עצמו. את הערב הנחה בהצלחה רבה רוב רינדר (עורך דין וכוכב ריאליטי בריטי, מהתוכנית Judge Rinder בערוץ ITV). היה גם קצת סטנד-אפ עם הומור יהודי שחוק וחיקויים של סלבס בריטים, שעשתה פרנסין לואיס (עוד כוכבת ריאליטי יהודייה)… נו, שוין.

דייל ישראלי בבריטיש איירווייס

והופיע גם דייל יליד אנגליה בשם אריאל קלאוזנר-שטרן, ששירת בצה״ל ועבד כדייל באל על לפני שהצטרף לבריטיש איירווייס. אריאל סיפר אנקדוטות איך הוא מפתיע את הנוסעים בקו לונדון תל אביב עם העברית שלו. הוקרן קדימון לאירוויזיון 2019, וסרטוני פרומו של ארגון הצדקה של בריטיש איירווייס, Flying start, והטכניון בחיפה, שההתרמה של האירוע נעשתה עבורם.

אריאל קלאוזנר-שטרן, דייל ישראלי בבריטיש איירווייס

מפתיע את הנוסעים בקו לונדון תל אביב עם העברית שלו. הדייל אריאל קלאוזנר-שטרן. צילום: דאג דלגליש

ואז עלתה נטע בחליפת נצנצים שחורה והלהיבה את הקהל, תחילה בראיון קצר עם ספנסר בארנט, מבריטיש איירווייס, שהיה אמון על ארגון האירוע יחד עם אלן עזיז, מנהל חוג הידידים של הטכניון בבריטניה, ואידה סימונס.

נטע ברזילי בראיון קצר עם ספנסר בארנט

נטע ברזילי בראיון קצר עם ספנסר בארנט. צילום: דאג דלגליש

אידה סימונס, שעזרה להפיק את האירוע, היא פעילה למען ישראל, שאותה אפשר לראות בהפגנות ומחאות ברחבי לונדון. היא סיפרה שהרעיון עלה לפני תשעה שבועות בלבד להעמיד אירוע ייחודי זה בשיתוף בריטיש איירווייס והטכניון.

תמונות מההופעה של נטע ברזילי בלונדון (צילומים: דאג דלגליש):

נטע ברזילי עדיין בלונדון ומחר (21 בנובמבר, 2018) מתוכננת לה הופעה נוספת – פרטים כאן.

מצאתם טעות?
תגיות : נטע ברזילי בלונדון
יכול לעניין אותך