תדמיינו שאתם מנסים לאכול ולחייך ואין לכם שיניים?

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(05/05/22- 05:55)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
ישראלים בלונדון ובבריטניה, תוכן מקדם
08:02 11/03/22

תדמיינו שאתם מנסים לאכול ולחייך ואין לכם שיניים?

צוות עובדים, מתנדבים, ונציגי ארגון JNF UK יזמו מאות שיחות טלפון כדי לגייס תרומות למרפאת השיניים הקהילתית של עכו אשר כדי להחזיר את החיוך גם לאלה המתגוררים בפריפריה של ישראל

גיוס כספים, התרמות בלונדון, אנגליה, בריטניה - JNF UK
סייעו בגיוס הכספים במבצע ההתרמה הטלפוני. מאחור: טלי צמח, מצמח הפקות וד"ר שי בצללי מנכ"ל JNF UK. מלפנים: מנהלת המשרד חנה מסהאם, ואורה-רות רוטנר מנהלת השיווק ב-JNF UK, עם השחקנים של תיאטרון השעה הישראלי (תל אביב)

בערי הפריפריה של ישראל יש לא מעט תושבים הנתמכים ע"י מחלקת הרווחה אשר אינם מצליחים לפרנס עצמם ומשפחתם. טיפולי שיניים, הם עניין יקר ולכן אוכלוסיות מוחלשות סובלות מבעיות שיניים קשות עד כדי כך שהם נותרים ללא שיניים, מה שמשפיע באופן ישיר על בריאותם.

לאחר שנתיים של קורנה שהעמיקו את הפערים הכלכליים של משפחות במצוקה, ארגון JNF UK ממשיך בעשיה המבורכת וריכז את יום ראשון האחרון ה – 27 בפברואר למבצע ההתרמה הטלפוני והמסורתי שנקרא Green Sunday ובמרכזו – צוות עובדים, מתנדבים, ונציגי ארגון JNF UK שיזמו מאות שיחות טלפון כדי לגייס תרומות למרפאת השיניים הקהילתית של עכו אשר מחזירה את החיוך לאנשים החלשים שבחברה המתגוררים בפריפריה של מדינת ישראל

בעיר עכו (עיר מעורבת צפונית לחיפה) פועלת מרפאת שיניים קהילתית העושה עבודת קודש ומעניקה טיפולי שיניים לאוכלוסייה מוחלשת במחירים נמוכים וזולים משמעותית הנותנים הזדמנות לאוכלוסיות מוחלשות כדי שיוכלו לחייך ולאכול כמו כל בן אנוש. המרפאה מטפלת בכל נזקק המגיע דרך אגף הרווחה בעירייה וזקוק לטיפול שיניים.

גיוס כספים, התרמות בלונדון, אנגליה, בריטניה - ארגון JNF UK

חנה מסהאם ואורה-רות מ-JNF עם השחקנים שעזרו וסייעו לגיוס תרומות טלפוניות ביום ראשון הירוק.

JNF UK מודה על נדיבותה של הקהילה היהודית בבריטניה

השנה, צוות המתנדבים קיבל חיזוק משחקני תיאטרון 'השעה' שהגיעו להופיע בפסטיבל של JNF UK , המתקיים באנגליה בעזרת המפיקה טלי צמח מ"צמח הפקות" כדי להשתתף בפרויקט אחר של JNF UK המתקיים עכשיו באנגליה.

מדובר בפסטיבל לעברית מדוברת המתקיים כעת בבתי הספר ברחבי הממלכה. אור מאיר, מגלם את התפקיד המלך בהצגת 'בגדי המלך החדשים', אחת ההצגות שתוצג בפסטיבל. "תיאטרון השעה שמח להשתתף ב Green Sunday של JNF UK כל זאת כדי לסייע בגיוס כספים לנזקקים בפריפריה של ישראל", סיכם אור מאיר את החוויה שלו ביום ההתרמה.

בעיות שיניים קשות הורסות חיים. הנזק שנגרם כתוצאה מבריאות שיניים לקויה אינו מספיק מוכר, אך נראה כי הוא קשור למחלות לב, שבץ מוחי, אלצהיימר ומחלות נפש.

ד"ר שי בצלאלי מנכ"ל JNF UK אמר כי "JNF UK אסירת תודה על התמיכה המתמשכת מהתורמים שלנו, ואנו רוצים להודות לכל אלה שתרומתם ביום הזה ממשיכות לסייע לנזקקים בעכו. הודות לנדיבותה של הקהילה היהודית בבריטניה, אנו יכולים לגייס כספים כדי לתמוך בפרויקט חיוני זה שיעשה את ההבדל וישנה את החיים של רבים".

אם ברצונכם גם לתרום לפרויקט חשוב זה, אנא התקשרו לטלפון 0208 732 6100 או דרך הלינק הבא: www.jnf.co.uk/gs2022

Green Sunday

כבר למעלה מ-30 שנה Green Sunday הוא אחד מפרוייקטי הדגל של JNF UK לגיוס כספים חיוניים לפרויקטים שונים בישראל המסייעים לקהילות חלשות מהפריפריה ולאוכלוסיות במצוקה.

למידע נוסף ולתרומה: www.jnf.co.uk/gs2022

Festival Spoken Ivrit
על פסטיבל SPOKEN IVRIT

פסטיבל העברית המדוברת הוא חלק מתכנית רחבה יותר שיזמה JNF UK לתמיכה בבתי ספר בבריטניה כדי לשפר את הידע על ישראל בבתי ספר באנגליה ולחיזוק השפה העברית והקשר של ילדי בתי הספר באנגליה לישראל.

JNF UK

JNF UK הוא ארגון הצדקה הישראלי הוותיק ביותר בבריטניה. JNF UK מחויבת לבנות ולתמוך באנשים שחיים ברחבי הפריפריה הלא מפותחת של ישראל כדי לשפר את איכות החיים והעתיד של אוכלוסיות מוחלשות. www.jnf.co.uk

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת עלונדון

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת עלונדון
תגיות : JNF UK, אור מאיר, אנגליה, ארגון JNF, ארגון JNF UK, ארגון צדקה באנגליה, ארגון צדקה בבריטניה, ארגון צדקה בלונדון, בריטניה, גיוס כספים באנגליה, גיוס כספים בבריטניה, גיוס כספים בלונדון, הקהילה היהודית בבריטניה, ישראלים באנגליה, ישראלים בבריטניה, ישראלים בלונדון, לונדון, פסטיבל עברית מדוברת, שי בצלאלי, תרומות באנגליה, תרומות בבריטניה, תרומות בלונדון
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *