הקארי הכי חריף בממלכה

מוריסון החלו למכור קארי ביתי שחריף פי 200 מפלפל חריף מסוג ג׳לפנו או רוטב טבסקו וזאת לכבוד שבוע הקארי וכל אלה שחושבים שקארי של סופרמרקט הוא לחלשים

מוריסון (הסופרמרקט) הוציאו לשוק את הקארי הכי חריף שנקרא "וולקניק וינדלו" שאמור לשנות את כל חוקי המשחק של הקארי שאתם מכירים. הטוויסט של רשת הסופרמרקט על המנה ההודית האהובה הוא כל כך חריך שהוא מגיע עם אזהרת בטיחות.

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו

"אוהדי קארי אמרו לנו שהם פשוט לא מרגישים את החום הלוהט שהם רוצים מקארי רגיל", אמר שון גיל, מומחה ארוחה מוכנות של מוריסון. "אז החלטנו לעמוד באתגר וליצור את הארוחה החריפה ביותר על המדפים – משהו עם חריפות קיצונית שאתה מרגיש בעת הזמנת vindaloo במסעדה האהובה עליך. המנה מכילה תערובת של בשר חזיר או בקר מושרה, חומץ, זנגביל, סוכר וכמובן, צ׳ילי.

בקארי תוכלו למצוא גם צ׳ילי נאגה, אשר מדורג גבוה בסולם "סקוביל" – סולם מדידה למידת חריפות בין היתר של פלפלים חריפים ופלפל שחור על פי תכולת החומר הפעיל שבהם, הקאירי מעוטר למעלה בצ׳ילי ירוק שלם קלוי. לא מומלץ לילדים מתחת לגיל 16 אפילו לטעום את זה.

אם אתם אמיצים (או דבילים) מספיק כדי לנסות את הקארי החריף של האומה, אז ניתן לרכוש במוריסון במחיר של 1.5 לקופסא, עליה יש עיטור של 6 פלפלים שבקארי רגיל תמצאו 3.

תגיות:
חריף
לונדון
סופרמרקט
צ'ילי
קארי