שימו סוף לכאב: הנדי קיור בבריטניה

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(05/05/22- 05:55)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
תוכן מקדם
21:09 11/02/20

שימו סוף לכאב: הנדי קיור בבריטניה

סובלים מכאבים? קראו על סגולותיו של מכשיר הפלא הישראלי הנדי קיור, שכעת ניתן להשיגו בבריטניה!

הנדי קיור בלונדון

ישנם פציעות וכאבים שמערכת הבריאות בבריטניה לא מסוגלת לספק להם פתרון הולם. כאשר בוחנים את רמת הפציעות, תסמיני כאב ובעיות השריר-שלד שאנשים חווים, ניתן לראות פער בין כמות המקרים לבין היכולת האמיתית לטפל בהם. הפער נוצר מכיוון שהפתרונות הזמינים הם בדרך כלל תרופות, משככי כאבים, מדבקות חימום וזריקות, שרק נועדו למסך את רמות הכאב והדלקת. אלו הם פתרונות זמינים, אך זמניים; הם מאפשרים הקלה לזמן מוגבל מבלי להתמודד בפועל עם הגורם האמיתי לכאב או לדלקת. בנוסף, צריך לקחת בחשבון את סיכון הנזק לגוף בלקיחת תרופות באופן קבוע (לדוגמה, פגיעה בכבד).

לכן, הסובלים מבעיות רפואיות – כמו ספורטאים, קשישים ובעלי בעיות כרוניות – נופלים בין הכיסאות. הדרך היחידה שלהם להתמודד עם פציעות היא לקחת תרופות באופן קבוע. אך לא רק אוכלוסיות אלו סובלות. אופן החיים המודרניים אינו תמיד מצריך שימוש קבוע בשרירים ומעודד ישיבה מכופפת מרובה מול מסכים או בנסיעות – מצבים אלה מחלישים את שרירי היציבה בגוף, ויוצרים חוסר איזון במערכת השריר-שלד. עם הזמן, חוסר איזון זה מסוגל ליצור כאבים ובעיות, וכמו כן, ההסתברות לפציעות עולה.

אז מהו הפתרון שיכול באמת לעזור?

מכשיר ההנדי קיור, המבוסס על קרני לייזר רכים, הינו מוצר רפואי שנוצר מפיתוח ישראלי, המשלב אנרגיות ריפוי שמעודדות ומגבירות את קצב ההחלמה ומגרות את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. ובכך מאפשר פתרון טבעי, קל וזמין. הנדי קיור משלב בצורה חדשנית אנרגיות מוכחות קלינית, שנתמכות על ידי מחקרים מדעיים מזה 15 שנה. המכשיר מיוצר בישראל וכיום היחיד שקיים בשוק המשלב ארבע אנרגיות בתוך מכשיר קטן וקל לשימוש ביתי. המכשיר מייצר לייזר קר (Cold Laser / Laser Class 1) וללא פוטנציאל נזק לגוף, כמו הלייזר בקטגוריות הגבוהות, ולכן אושר לשימוש הביתי.

הריפוי מושג על ידי העשרת אספקת הדם לאזור הכאב והאצת תפקוד והתחדשות התאים. תאי עצם ורקמות – כגון עור, סחוס, שריר ורקמות חיבוריות – מחלימים בעזרת האצת ייצור קולגן וספיגה יעילה של סידן. כל התהליכים האלה הם תוצאה של הפעלה באופן סינרגטי של ארבעה מקורות אנרגיה, המהווים בסיס לריפוי הטבעי והלא-פולשני:

1) לייזר

לייזר מוליך אנרגיית אור ופועל כמזרז מטבוליזם וריפוי בכך שהוא מגביר את זרימת הדם התאית (micro-circulation). בעקבות זאת, הוא מגביר גם את רמות ספיגת החמצן על ידי ההמוגלובין ויצירת תאים חדשים.

2) אינפרה-אדום

אינפרה-אדום גם כן מגביר את זרימת הדם, ובנוסף מגביר את רמות הנתרן ואשלגן, המסופקים לתאים, ועל ידי כך משפיע על מקור הכאב.

3) שדה אלקטרו-מגנטי סטטי

השדה האלקטרו-מגנטי הסטטי מגביר את רמות האנרגיה ברמה המולקולרית ובתאים.

4) אור אדום פועם

לאור אדום פועם יש יכולות טיפוליות ונגד-דלקתיות.

על בסיס עקרונות מדעיים אלו נבנה מכשיר זה שנמצא יעיל מאד בטיפול הכאב והדלקות בנושאים רבים. ראו עדויות בהמשך הכתבה.

ראו כאן סרטון הסבר:
מהם תחומי הטיפול שהנדי קיור יכול לעזור בהם?

א. כאבי גב, סיאטיקה, כאבי פרקים, רצועות וכאבי גידים הנגרמים כתוצאה מגאוט ומדלקת פרקים, דלקת מפרקים ניוונית, קוקסארתרוזיס (Coxarthrosis), מיוזיטיס (Myositis) ומצבים ראומטואידים (Arthritis).
ב. כאבי מפרקי גוף (תסמונת Carpal tunnel).
ג. כאבי מפרקים "קפואים", כתף, מרפק, ברך, שורש כף היד, קרסול.
ד. מחלות עמוד שדרה, אוסטאו-כונדרטיס, עקמת (Scoliosis).
ה. עקב / עצם (Plantar Fasciitis), כיב ברגליים, שלבקת חוגרת.
ו. פציעות ספורט (דלקת בגיד אכילס, כאבי מרפק מגולף וטניס).
ז. עוויתות שרירים, כאבי צוואר, כאבי גב תחתון וריפוי פצעים.
ח. פיברומיאלגיה.

איך משתמשים בהנדי קיור?

הנדי קיור הוא מכשיר בטיחותי ואמין. מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי וה-FDA, והוא בעל תו תקן אירופי CE ותו התקן העולמי ISO. המכשיר מיוצר בישראל על ידי חברת מדיקל קוונט (Medical Quant), ונציגות השיווק והמכירות המקומית בבריטניה היא חברת GUDARO Med-Tech, שמספקת תמיכה טכנית ו-3 שנות אחריות במחיר יותר זול מאשר בישראל!

הטיפול באמצעות המכשיר הוא מאוד פשוט, קל וידידותי. בשלב הראשון, מדליקים את המכשיר ובוחרים את התוכנית המומלצת בהתאם לאזור הבעייתי (יש פירוט במדריך למשתמש). לאחר מכן, יש להחזיק את המכשיר מעל מקום הכאב למשך חמש דקות, או לבצע תנועה סיבובית במגע עם אזור הכאב. מאחר שהשימוש במכשיר בטוח וללא תופעות לוואי, ניתן לחזור על הטיפול מספר פעמים בכל יום ולמספר אזורי כאב שונים.

הנדי קיור הוא מכשיר המשפר את איכות החיים לכל מי שסובל מכאבים כרוניים. בנוסף, ניתן להשתמש בו לאחר מאמץ גופני ופציעות כמאיץ החלמה, ואפילו לאחר ניתוח על מנת לקצר את זמן ההחלמה. ניתן גם לציין שהמכשיר הוכיח את עצמו גם בעולם הטיפול בבעלי החיים (בעיות אורטופדיות של סוסים וכלבים).

ראו כאן הדגמה והסבר על אופן השימוש:
עדויות של משתמשים מבריטניה

"שמעתי לראשונה על לייזר הנדי-קיור בתערוכה בברמינגהאם בשנה שעברה. המכשיר מאוד שימושי למטופלים שלי, כחלק משיטות הריפוי שלי, אך במיוחד במקרים בהם יש רגישות רבה, הגורמת לקושי בטיפולים הכרוכים במגע או לחץ על האזור. כשבעלי נפצע במרפק, ערכו של המכשיר היה לא יסולא בפז. השימוש במכשיר החזיר את טווח התנועה לקדמותו והפחית את הנפיחות תוך מספר ימים בלבד. בסך הכל, אני יכולה להמליץ בחום על מכשיר הלייזר הנדי-קיור. מצאתי שהמכשיר מועיל ויעיל”.
לינדה סקלם, מרפאת פיזיותרפיה של מורהאוס, בריטניה

”ברצוני לתת משוב על הלייזר של הנדי-קיור שרכשתי לאחרונה. אני סובל מסיאטיקה ודלקת מפרקים פסוריאטית, אשר גורמת לי כאבים ונפיחות במפרקים רבים. התחלתי להשתמש בהנדי-קיור פעמיים ביום במשך השבוע הראשון ואז העליתי את השימוש עד שלוש פעמים ביום ותוצאות היו מדהימות. זה באמת עזר להפחית את הכאב הכרוני, ואני ממליץ בחום על מכשיר זה. השירות והייעוץ שקיבלתי לפני שביצעתי את הרכישה היו מועילים ומדויקים ביותר. תודה”.
סטיב נורטהל, בריטניה

"גם אני מצטרפת לעדויות החיוביות על השימוש במכשיר, מנסיוני בשנים האחרונות. אני סובלת מבלט דיסק ומדי פעם מלחץ עצבי בגב התחתון והרגל. קיבלתי פעמיים זריקות קורטיזון, שהקלו על העצב לתקופה, ועמדתי בפני ניתוח גב תחתון – עד ששמעתי על הנדי קיור והחלטתי לרכוש אותו ולנסות טיפול לא פולשני. מאז, חמש דקות בלבד של שימוש בלייזר עם המכשיר מעלימות לחלוטין את הכאב. פשוט פלא. המלצתי עליו לבני משפחתי ולכל מי שאני מכירה שסובל מכאבי גב".
ענת קורן, בריטניה

*** גרים בבריטניה ומעוניינים במכשיר הנדי קיור? קנו אותו כאן – כולל הנחה של 10% לקוראי עלונדון!. לפרטים נוספים, בקרו באתר של הנדי קיור או צרו קשר באימייל או בטלפון 020-3286-2702. 

הנדי קיור, בריטניה

מצאתם טעות?
רון פיסטנר, הנדי קיור, בריטניה

רון פיסטנר

רון פיסטנר הינו מנכ"ל GUDARO Med-Tech, בוגר תואר ראשון במדעי הספורט מאוניברסיטת מידלסקס ומאמן אישי מוסמך (REPS 3).

לכתבות נוספות של רון פיסטנר
תגיות : הנדי קיור, הנדי קיור באנגליה, הנדי קיור בבריטניה, הנדי קיור בלונדון, כאבים בבריטניה, פציעה בבריטניה, רופא בבריטניה, רפואה בבריטניה
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *