המצעד השנתי: כל מה שאהבתם לקרוא בעלונדון

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(14/09/23- 19:00)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
ישראלים בלונדון ובבריטניה
09:15 25/12/17

המצעד השנתי: כל מה שאהבתם לקרוא בעלונדון

האמת, קוראות וקוראים יקרים, הצלחתם להפתיע אותנו עם הכתבות הכי פופולריות השנה. הנה ה"טופ 5"

הכתבות הכי נקראות ב-2017 באתר עלונדון

במהלך השנה, עלונדון הביא לכם סיפורים מעניינים, מרגשים, מצחיקים וגם כמה… מעצבנים. חלקם אהבתם וחלקם אהבתם לשנוא. אלה חמשת הכתבות הכי נקראות באתר בשנת 2017.

לרוץ כל הדרך לתל אביב

מסתבר שחלקכם אוהבים מרתונים, או יותר נכון לקרוא עליהם ב"מרתון סמסונג תל אביב 2017". ומה יותר טוב ממרתון שמתרחש בישראל ולוקחת בו חלק קבוצת אנשים שגורמת לנו להיראות כמו בטטות כורסה. אז קדימה, שימו נעלי ריצה ותתחילו להתאמן למרתון הבא. אין לכם הרבה זמן, בקושי חודשיים…

ליהנות בלונדון בעברית

כשאומנים ישראלים מגיעים ללונדון, אתם תומכים עם כל הלב. ה"פסטיבל הישראלי בלונדון" הלוא הוא TLV in LDN, גרם לכולכם לא רק לקרוא על מה יהיה, אלא גם אשכרה לצאת מהבית. בואו נחזיק אצבעות שגם השנה בספטמבר נוכל ליהנות מסופשבוע ארוך של מוזיקה ואוכל ישראליים בלונדון, וכמובן שוב לפנק אתכם בכרטיסים לכל ההופעות הכי שוות.

לבזבז את הכסף שאין

שוקר אמיתי! מיסטר בין שלנו הצליח לגרום לכם להתחשבן עם מנהל הבנק, או יותר נכון עם האלגוריתם שמנהל את המנהל, ולהפנים שטיסה לביקור מולדת בזול היא פיקציה דמיונית. הבועה של סיפורי הגבורה לחבר'ה על זה שמצאתם טיסה בזיל הזול התנפצה לה כלא הייתה. אז כן, אימא ואבא היקרים, אנחנו באים לביקור ולדמי כיס…

לטוס לארץ בזול

תכל'ס, אחרי שקראנו את החשיפה על האמת מאחורי המיתוס של "לטוס בזול", אנחנו מגיעים לכתבה הזו קצת מפוכחים. טיסות הלואו-קוסט לישראל הפכו פופולריות מתמיד והחברות השונות רבות על המעות שבכיסנו כדי להיות אלו שיביאו אותנו לאחר כבוד לביקור מולדת. הקרב האווירי עלה מדרגה ו"וויז אייר" לא נשארת מאחור.

לבייש את אלה שמגיע להם

את החמישייה סוגרת כתבה שלא קשורה לישראל לשם שינוי. סאדיק קאן, ראש העיר לונדון, יוצא למלחמה בבעלי הבתים והסוכנויות, שבמקום לבצע את עבודתם נאמנה, עוסקים בעושק הדיירים ועבירות על החוק. אז במקום שהדיירים יפנו לשיימינג בסושיאל, ובמקרה הטוב כמה חברים יעשו לייק ויזילו דמעה, ראש העיר לונדון עושה שיימינג בשמם ובגדול!

להתראות ב-2018!

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת האתר

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת האתר
תגיות : אנגליה, בריטניה, הממלכה המאוחדת, וויז אייר, לונדון, מיסטר בין, עלונדון
יכול לעניין אותך