מהיר וישיר: התחילה המכירה בקו לונדון – אמסטרדם

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(05/05/22- 05:55)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
תיירות באירופה
09:42 20/02/18

מהיר וישיר: התחילה המכירה בקו לונדון – אמסטרדם

אין לכם עדיין תוכניות לחופשה באפריל? הנה סיבה מפתה לשקול נסיעה לבירת הולנד

יורוסטאר קו לונדון - אמסטרדם
החל מ-35 פאונד. יורוסטאר משיקה את קו לונדון - אמסטרדם

הרכבת הישירה מלונדון לאמסטרדם אמורה להתחיל לפעול ב-4 באפריל השנה. יורוסטאר הכריזה שמכירת הכרטיסים לקו זה תתחיל ביום שלישי האחרון (20/2), אבל אז הודיעה על עיכוב של יומיים. החל מיום חמישי האחרון אפשר כבר לרכוש כרטיסים באתר יורוסטאר.

הנסיעה צפויה לארוך פחות מארבע שעות, מתחנת סנט פנקרס עד מרכז אמסטרדם, במהירות של 300 קמ"ש. או ליתר דיוק, שלוש שעות ו-41 דקות. גם העיר רוטרדם היא יעד מהיר וישיר נוסף והנסיעה מלונדון תארוך שלוש שעות ודקה. בכל יום יצאו שתי רכבות מלונדון. הראשונה ב-8:31 בבוקר והשנייה ב-17:31 אחר הצהריים. המחיר יתחיל ב-35 פאונד בלבד.

הדרך חזרה לא תהיה ישירה ותעבור דרך בריסל. וכתזכורת לברקסיט הקרוב, הנוסעים יצטרכו לעבור בקרת דרכונים ולעבור דרך שיקוף ואבטחה. אבל החברה טוענת שהפתרון הזה הוא רק זמני, עד שממשלות בריטניה והולנד ישלימו הסכם שיאפשר בדיקת דרכונים כבר בהולנד. הממשלות התחייבו להשלים את ההסכם עד סוף שנת 2019.

כיום אפשר לנסוע לאמסטרדם, אבל גם עם עצירה אחת בדרך, בבריסל. והמחירים מתחילים במינימום 55 פאונד.

יורוסטאר קו לונדון - אמסטרדם

קצת פחות מארבע שעות נסיעה מלונדון. אמסטרדם

מתחרים בטיסות הלואו-קוסט

במהלך הזה, יורוסטאר למעשה מצהירה שהיא מתחרה בחברות התעופה הזולות. לעומתן, החברה מזכירה, ברכבות יורוסטאר אפשר להתחבר לווייפיי, להגיע לצ'ק-אין רק 45 דקות לפני היציאה, ולקחת שתי מזוודות בנוסף לתיק יד אחד, שלא צריך לחכות בתור בשביל לקבל אותם.

תמורת תשלום גבוה יותר, לקוחות עסקיים (Business Premier) נהנים מצ'ק-אין מהיר (10 דקות), גישה בלעדית לטרקלינים עסקיים, משקאות ואוכל חם במושב, והאפשרות לשנות את מועד הכרטיס ללא עלות נוספת.

"השקת השירות שלנו להולנד מייצגת התקדמות מרגשת בחציית התעלה, ומבשרת על עידן חדש בנסיעה ברכבת בינלאומית במהירות גבוהה", מסר ניקולה פטרוביץ', מנכ"ל יורוסטאר. "המסלול החדש שלנו מסמל את שיאה של השקעה נרחבת משני צדי התעלה. עם השקעה של מיליארד פאונד ברכבות החדשות ובהרחבת החיבורים ברשת הרכבות האירופית".

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת עלונדון

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת עלונדון
תגיות : טיול באירופה, יורוסטאר, לונדון אמסטרדם
יכול לעניין אותך