מכונת זמן אמיתית: המחזמר בחזרה לעתיד בדרך לווסט-אנד

מה עושות לכם המילים הבאות: מק׳פליי, ביף, דוק, דלוריאן, ג׳וני בי גוד? אם זו נוסטלגיה חיובית, תשמחו לדעת שבקרוב תוכלו לחוות אותן מחדש בעיבוד של ״בחזרה לעתיד״ למחזמר בלונדון (בווסט-אנד) ובמנצ׳סטר

עברו כמה שנים מאז שיצאה ההכרזה על עיבוד הסרט ״בחזרה לעתיד״ למחזמר. המפיקים התכוונו להגיע עם הדלוריאן לווסט-אנד כבר בשנת 2015 כדי לחגוג 30 שנה, בדיוק כמו בסרט. אבל הם פספסו את מכת הברק ונאלצו לעבוד שש שנים נוספות. והנה, כבר השבוע אפשר לרכוש כרטיסים להצגת הבכורה שתעלה בבריטניה ב-2020 (פרטים בתחתית), לציון 35 שנה.

יש כמובן חשש שמיוזיקל כזה על קלאסיקה אלמותית משנות ה-80׳ יתרסק על הבמה (כמו מק׳פליי עם הגיטרה). אבל אפשר להתנחם בעובדה שבוב גייל, זה שכתב את התסריט והפיק את סדרת הסרטים יחד עם רוברט זמקיס, הופקד על כתיבת העלילה. ״הבמאי שלנו, ג׳ון רנדו, עושה עבודה מדהימה כדי להבטיח שהמופע באמת יעביר את הקסם של הסרט… במילותיו של מרטי מק׳פליי, ׳הילדים שלכם יאהבו את זה׳״, מרגיע גייל.

השאלה הכי חשובה היא כמובן: מי יגלם את מרטי מק׳פליי? התשובה היא שחקן בשם אולי דובסון, שכבר הופיע על במות הווסט-אנד עם הפקות של ״באט אאוט אוף הל״ ו״מתילדה״. אפשר לראות קצת דמיון בינו ובין מייקל ג׳יי פוקס. עדיין אין פרטים על השחקנים שיככבו לצידו.

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו
המחזמר בחזרה לעתיד בלונדון ווסט-אנד השחקן אולי דובסון בתור מרטי מק׳פליי שאותו גילם מייקל ג׳יי פוקס

יש דמיון למייקל ג׳יי פוקס? השחקן אולי דובסון

כריסטופר לויד: ״מצטער שאין לי מכונת זמן אמיתית כדי לראות את המחזמר כבר מחר!"

ומה חושבים שחקני הסרט המקוריים? נראה שהם מאוד נרגשים. כריסטופר לויד, שגילם את דוק בראון, מספר: ״מאז שבוב גייל סיפר לי על זה, אני מצפה לכך בקוצר רוח ובמיוחד תוהה איך זה יהיה לשמוע את דוק בראון שר! אז אני מאוד מייחל להגיע לפתיחה במנצ׳סטר כדי לחוות את הסרט הנפלא שלנו בתור מחזמר. אני רק מצטער שאין לי מכונת זמן אמיתית כדי להגיד שאני יכול לראות את המחזמר כבר מחר!״.

בנוסף לשירים חדשים שנוצרו במיוחד בשביל ההפקה הזו, יבוצעו גם כמה להיטים מתוך הסרט כמובן, כמו ״ג׳וני בי גוד״ ו״פאוור אוף לאב״. את השירים האחרים יצרו זוכי הגראמי, המלחין אלן סילבסטרי (שהלחין בין השאר את הפסקול לסרטים) והפזמונאי גלן באלארד (הידוע כמפיק ומחבר, שעבד בין היתר עם מייקל ג׳קסון, אירוסמית׳, אריתה פרנקלין ואלאניס מוריסט).

מכירים את הטיזר הזה לסרט מ-1985?

איך קונים כרטיסים למחזמר?

המחזמר יתחיל בבית האופרה במנצ׳סטר ב-20 בפברואר 2020 להרצה של 12 שבועות ואז הוא יעבור לווסט-אנד. כרטיסים למחזמר במנ׳צסטר אפשר יהיה לקנות כבר מיום שישי הקרוב – 24 במאי, 2019, בשעה 10:00 בבוקר. ניתן גם להירשם באתר הרשמי של המחזמר כדי לרכוש כרטיסים מועדפים לפני כולם ב-23 במאי, 2019, בשעה 12:00 בצהריים.

פרטי המחזמר במנצ׳סטר

מתי: 20 בפברואר – 17 במאי, 2020.
איפה: בית האופרה במנצ׳סטר.
כתובת: Opera House Manchester, 3 Quay Street, Manchester, M3 3HP
קנו כרטיסים כאן (כאמור, רק החל מיום שישי הקרוב ב-10:00).

תגיות:
המחזמר בחזרה לעתיד
המחזמר בחזרה לעתיד בווסט-אנד
המחזמר בחזרה לעתיד בלונדון
המחזמר בחזרה לעתיד במנצ׳סטר
הצגות בלונדון
הצגות ומחזות זמר בלונדון
כרטיסים בלונדון
כרטיסים להצגות
כרטיסים להצגות בלונדון
כרטיסים למחזות זמר בלונדון
מחזמר בלונדון

קרא עוד