בגלל ציוצים נגד ישראל: דוגמנית בריטית פרשה מקמפיין של לוריאל

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
אנטישמיות בבריטניה, ויראלי
10:17 24/01/18

בגלל ציוצים נגד ישראל: דוגמנית בריטית פרשה מקמפיין של לוריאל

כשבוע לאחר שכבר הודיעה על השתתפותה בקמפיין החדש של חברת "לוריאל", הדוגמנית הבריטית אמנה קאן פרשה ממנו בעקבות ביקורת על ציוצים שכתבה ב-2014

הדוגמנית הבריטית אמנה קאן
מתנצלת בכנות. אמנה קאן, מתוך הפרסומת של לוריאל. צילום: לוריאל

התקשורת כבר היללה את השתתפותה של דוגמנית לובשת חיג'אב, שנבחרה להיות "הפנים הוורודות" של קמפיין המפרסם מוצרים לשיער. גם אמנה כמובן שמחה וכתבה באינסטגרם (בפוסט שכבר נמחק): "אני כל כך נרגשת וגאה להודיע ​​שאני משתתפת בקמפיין החדש של 'לוריאל פריז – אלביב'… אני 'הוורודה' – נוסחה שגובשה במיוחד להוספת ברק לשיער עמום".

אבל אז, בעקבות חיטוט בעברה של אמנה, נמצאו ציוצים אנטי-ישראליים בחשבון הטוויטר שלה מקיץ 2014 (שגם אותם היא כבר מחקה). באחד היא שאלה: "האם אתם תומכים בפעולות של ישראל המשליטה טרור כנגד אזרחים תמימים?". באחרים היא כתבה: "ישראל היא מדינה בלתי חוקית" ו"ישראל = פרעה. שניהם רוצחי ילדים".

אחד מהציוצים של הדוגמנית הבריטית אמנה קאן

לא כל כך ורוד. אחד מהציוצים של אמנה קאן (צילום מסך)

בעקבות הביקורת שהתעוררה, אמנה החליטה לפרוש מהקמפיין ופרסמה הודעת התנצלות. "אני מצטערת עמוקות על תוכן הציוצים שלי שפרסמתי ב-2014 ומתנצלת בכנות על הכעס והכאב שהם גרמו", היא צייצה. "שמירה על גיוון אנושי היא אחת מהתשוקות שלי, אני לא מפלה אף אחד. החלטתי למחוק אותם משום שהם לא מייצגים את המסר של ההרמוניה שבו אני תומכת. לאחרונה השתתפתי בקמפיין שריגש אותי מכיוון שהוא הילל כוללניות. בצער עמוק, החלטתי לפרוש מהקמפיין הזה משום שהשיחות הנוכחיות שסובבות אותו מסיטות מהעמדה החיובית והכוללנית שהוא היה אמור להעביר".

שארית מהקמפיין הגנוז:
מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת האתר

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת האתר
תגיות : אמנה חאן, אמנה קאן
יכול לעניין אותך