סיור מקוון: קבלו השראה מהאמן דקל לופה

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(14/09/23- 19:00)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
תוכן מקדם, תערוכות בלונדון
16:55 01/05/20

סיור מקוון: קבלו השראה מהאמן דקל לופה

מוזמנים לתערוכה וירטואלית חדשה של אמנות מודרנית עכשווית, וגם ליהנות מקוד הנחה ליצירות שאתם חייבים לתלות על הקירות – במיוחד לקוראי עלונדון

דקל לופה - אמנות עכשווית מודרנית ישראלית
"יצירה תוביל שלווה". האמן דקל לופה

סצנת האמנות המודרנית בישראל גדלה והתפתחה בשנים האחרונות, והפכה להיות חלק מרכזי בתרבות הישראלית העכשווית. בתוך פלטת הצבעים המגוונת הזאת, התפתחה גם זהותו של דקל לופה (25) כאמן צעיר ומבטיח.

את האהבה לאמנות דקל ינק בביתו. "גדלתי במשפחה של אמנים", הוא מספר. "בין המסכות המקסיקניות של סבא, הציורים של אחותי הבכורה והתערוכות של אמי, וכבן הצעיר במשפחה – זה היה רק עניין של זמן עד שאתפתח בעצמי להיות אמן ויוצר… מלצייר על החלון של המכונית בחורף קר ועד לשרבוטים בגדוד בקיץ החם, מצאתי עצמי מוכר ציורים בכרם התימנים באופן קבוע, באירועים, ומקבל הזמנות חדשות".

השראה מלונדון

במהלך השנים, ספג דקל השראה מביקוריו בלונדון, דרך תערוכות מרכזיות, גלריות ואמנות רחוב, עד שהחליט ב-2016, להשיק את הסטודיו שלו, "לופה ארט סטודיו" (Studio Art Lupa Dekel) בתל אביב.

דקל הוא מאמין גדול ביצירה והסטודיו שלו דוגל במוטו "יצירה תוביל שלווה". הרעיון הזה הוביל אותו גם להפיק ולאצור כמה תערוכות בתל אביב בשנים האחרונות, בהן "ילדי הפרחים" ו"וארטכוהול". התערוכות האלה הצליחו לפתוח גשרים רבים בין אמנים שונים, ואף עזרו לאמנים צעירים להתקדם בתעשייה.

בנוסף ליצירה, הוא מעביר בסטודיו שלו גם טיפולים בהבעה ויצירה דרך ציור, פיסול, דמיון מודרך ופסיכולוגיה חיובית.

בקרו באתר החדש של דקל לופה ותיהנו מ-20 אחוז הנחה על עבודותיו בציון הקוד "Alondon" בהזמנה באימייל: dekellupa1@gmail.com. ניתן לקבל משלוחים בבריטניה וגם בישראל.

עוד עבודות של דקל לופה:
מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת האתר

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת האתר
תגיות : אמן ישראלי, אמן ישראלי בבריטניה, אמן מודרני, אמן עכשוווי, אמנות בבריטניה, אמנות ישראלית, אמנות מודרנית, אמנות מודרנית עכשווית, אמנות מקורית למכירה, אמנות עכשווית, דקל לופה, טיפול בהבעה ויצירה
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *