אטרקציות לילדים בלונדון: מזרקות משחק

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(14/09/23- 19:00)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
אטרקציות בלונדון
08:37 07/05/18

אטרקציות לילדים בלונדון: מזרקות משחק

כשיש יום חם בלונדון והילדים משתגעים כדי לדעת שיש אטרקציות מים בלונדון, שאולי לא כולם מכירים. הנה חמש מהן

אטרקציות לילדים בלונדון, אטרקציות מים בלונדון, מזרקות בלונדון
תזמורת של מים. המזרקות בגרנרי סקוור
מזרקות המים של גרנרי סקוור

באזור קינגס קרוס יש מתחם ענק הנקרא כיכר גרנרי (Granary Square), שרק הולך ומשתדרג עם השנים. המזרקות הניתזות מהרצפה הן כמו תזמורת של מים, שיוצרת מקצבים וגם צורות שונות, כמו גלים ועוד. יש לפעמים רוח באזור, אבל לא נראה שזה מפריע כל כך לילדים. ליד המתחם אפשר למצוא גם שוק מקורה ובתי קפה, כמו "קרוואן" הענק והמוצלח. אפשר גם ללכת לצד התעלה ואם ממשיכים איתה קצת צפונה מגיעים למקדש הג'אנק פוד הטבעוני – "טמפל אוף סייטן".

המזרקה לזכר הנסיכה דיאנה בהייד פארק

הייד פארק הוא לא רק מתחם דשא ענקי לפיקניקים עם אגם לסירות פדלים. האנדרטה החיה לזכרה של הנסיכה דיאנה היא בעצם מסלול מים מעגלי, כמו נחל אינסופי עם מפלים קטנים. הילדים הולכים במסלול, בדרך כלל נגד הזרם, משתכשכים ומשפריצים (תתכוננו, אם אתם צריכים להחזיק להם את היד). המיקום הוא אידיאלי, כי במרחק הליכה קצר אפשר לנוח, לנשנש ולשתות בבית הקפה "לידו" מול אגם סרפנטיין. בשביל קצת תרבות, שתי גלריות סרפנטיין תמיד שוות הצצה ובמיוחד בקיץ, אז מוקם פביליון חדש מדי שנה (בדרך כלל בין חודש יוני לאוקטובר).

החדרים המופיעים במרכז הגדה הדרומית

בין החודשים יוני וספטמבר פועלים במרכז הגדה הדרומית "חדרים מופיעים" (Appearing Rooms). אלה הם ריבועי מזרקות מים שנראים כמו חדרים, הנעלמים באותה מהירות שבה הם פתאום מופיעים. המזרקות האלה פועלות בהתאם למזג האוויר ומתחם הסאות'בנק ממליץ לבדוק אם הן עובדות אם נוסעים במיוחד לשם, בטלפון: 020-3879-9555.

אטרקציות מים בלונדון - מזרקות בסאות'בנק לילדים ולכל הגילים

נעלמות באותה מהירות שבה הן מופיעות. המזרקות במרכז הגדה הדרומית (סאות'בנק). צילום: גליה ורטהיים שרף

הסילונים בסומרסט האוס

סומרסט האוס הוא מבנה מרובע ענקי עמוס בגלריות, שבו נערכות תערוכות, פסטיבלים ועוד כל מיני אירועים מיוחדים. בחצר הפנימית שלו תמיד מתקיימים אירועים, כמו הופעות מוזיקה (בחודש יולי) או הקרנות קולנוע בלילה (באוגוסט). אבל אם אין שום תוכנית באותו יום, המזרקות בו מגיעות לגבהים עם סילונים מרשימים, והילדים יכולים לרוץ סביבם וביניהם שוב ושוב בלי שיימאס להם. במתחם יש גם בית קפה סביר וצנוע עם תפריט מינימלי.

מזרקות המים ליד מתחם השופינג בוומבלי

במערב לונדון יש מתחם מזרקות שנמצאות מחוץ לוומבלי ארנה וליד אאוטלט המעצבים של לונדון (London Designer Outlet). אז זו הזדמנות טובה לעשות שופינג וגם להצטנן. המזרקות פועלות בין התאריכים 1 ביוני – 31 באוגוסט.

מבוך המים בפארק האולימפי

הפארק האולימפי במזרח לונדון מכיל לא מעט מתקני שעשועים לילדים וגם אטרקציות מצננות. אטרקציית המים הגדולה היא מבוך המים (The Water Labyrinth), שכולל 195 מזרקות, שכל אחת מהן נשלטת על ידי מחשב. המזרקות פועלות בין החודשים מרץ לאוקטובר.

מכירים עוד אטרקציות מים שוות בלונדון? הוסיפו בתגובות או כתבו לנו. מעוניינים במי ים אמיתיים? קראו על 15 החופים בבריטניה.
מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת האתר

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת האתר
תגיות : אטרציות לילדים בלונדון, אטרקציות בלונדון, אטרקציות לונדון, מזרקות בלונדון
יכול לעניין אותך