אוכל ומצב רוח

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(05/05/22- 05:55)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
03:15 03/10/05

אוכל ומצב רוח

אלמוג לא הגיע – אבל כולם באו לשמוע את דני רובס מנגן ושר משירי ישראל הישנים והחדשים. גם אכלו וגם פצחו בשירה..

המנכל החדש מטעם האגודה למען החייל בבריטניה, אפי הלרשטיין, ארגן בביתם של רינה וניסים לוי, אירוע לציון חידוש הפעילות של העמותה. קדמה לכך דרמה כשנמנע מאורח הכבוד להגיע. רב אלוף משה (בוגי) יעלון, הרמטכל עד לא מזמן, חשש להשתתף בערב זה מחשש מעצר. את מקומו מילא חכ עמרם מצנע, אלוף במילואים. את החלק האמנותי סיפק הזמר והמלחין דני רובס, שהופיע בהתנדבות במבחר שירי ארץ ישראל, ובדואט עם חברתו הזמרת הילית אמיר, שהצטרפה אליו.

משחק מכור

השחקנית עינת וייצמן עברה לגור בלונדון בעקבות בעלה, עוד איתן דיאמונד, שזכה למלגת יוקרה ללימוד תואר שני במשפט בינלאומי. אחיה של עינת גר בלונדון. שמו אייל ויצמן והוא פרופסור לארכיטקטורה. וייצמן, ששיחקה בסרטים מבצע סבתא ואהבה קולומביאנית, מופיעה בימים אלה בלונדון בהצגה פלאנט פאלסטיין, בבימויה של אריאלה אשד, בה היא משחקת תפקיד של ניצולת שואה. היא קבלה תפקיד של פקידת הגירה בסרטו המדובר של סטיבן שפילברג שעוסק ברצח הספורטאים הישראלים באולימפיאדת מינכן.

כדורגל ואוכל

כדורגלן העבר (הפועל חדרה) והמסעדן, צביקה אקשטיין (59), היגר מארהב ללונדון ופתח בווסט-אנד מסעדת דלי גורמה כשרה בסגנון אמריקאי מטובלת במאכלים ישראלים בשם צביק\'ס. אקשטיין – שעזב את הארץ בשנת 70\' לאמריקה – עבר מעסקי מכוניות למזון אחרי שגילה את קורנד ביף האמריקני. ללונדון היה מגיע כמה פעמים בשנה לצפות במשחקי כדורגל. אחרי שהתגרש פעמיים החליט לעקור לכאן לצמיתות. את הבניין בו פתח את המסעדה הוא רכש מאיש העסקים, רונן לוי.

דור המדך

שולי ומני דוידוביץ חובקים בן. שולי היא הדוברת של שגרירות ישראל בלונדון.

גם למיכל פרימן-שור ולבעלה לי, נולד בן . מיכל שימשה כנשיאת הפורום הישראלי של ה-JNF

מצאתם טעות?
זיוה לוי - מסקרת אירועים בלונדון

זיוה לוי

יש לכם מידע על אירועים בלונדון? כתבו אליי

לכתבות נוספות של זיוה לוי
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *