הרפתקאה חורפית עם הילדים

המלצה ליום טיול חורפי עם הילדים בשמורת הטבע הקסומה Northaw Great Wood Park, רק חצי שעה מפינצ'לי

בתור חובבת טיולי שטח מושבעת, אני תמיד מחפשת מסלולי הליכה מסומנים שאפשר לבחור את אורכם, לפי מה שמתאים למטיילים.
בסוף השבוע הקודם, טיילנו עם הילדות ועוד כמה משפחות עם ילדים בשמורת טבע מקסימה בשם – Northaw Great Wood Park.

טיול עם הילדים בפארק בלונדון בחורף, ילדה נהנית ביום טיול עם המשפחה


השמורה ממוקמת ביער, ועל אף שאנחנו באמצע החורף והעצים היו עירומים, היער היה יפייפה! מסקרן אותי מאוד לטייל שם באביב כשהכל יפרח ויהיה ירוק- אני בוודאות אחזור לטייל שם.
יתרון בולט למקום הוא שתוכלו לבחור בין שלושה מסלולים שונים. כל מסלול מסתיים בחניון, מה שהופך את המסלול למאוד נוח, כי אם הילדים התעייפו, אפשר לקצר את המסלול ולחזור לחניון.

גם הבוץ לא יעצור אותנו


השבילים מסומנים בצורה טובה, הסימונים מופיעים בצורה ברורה על מוט עץ עם חץ שמכווין לאיזה כיוון ללכת. אני תמיד ממליצה לצלם את המפה לפני תחילת הטיול – זה יכול להיות שימושי בהמשך.
הילדים נהנו ממש מהטיול ביער. הם בנו בתים ממקלות, גררו גזעי עץ והפכו אותם לספסל, התנדנדו על רצועה תלויה מעץ שהפכה לנדנדה, ובעיקר נהנו מהמרחב ומהמסלול עצמו. באמצע במסלול הגענו לנחל. כמובן שישר מצאנו את הילדים בתוך הנחל קופצים מצד אחד לשני וגם הרבה באמצע. רק שימו לב להביא נעליים גבוהות או מגפיים עמידות למים, כי המסלול יכול להיות מאוד בוצי בקטעים מסוימים, אבל זה לא מפחית מההנאה, אולי אפילו מוסיף!

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו
פארק  Great Wood Park Northaw - טיול מושלם עם הילדים


הפארק נמצא במרחק של כחצי שעה מאזור מפינצ'לי, ומאוד מתאים לטיולי משפחות. המסלול לא מתאים לעגלות בגלל הבוץ. אני ממליצה לבוא עם מנשא טיולים עם תמיכה טובה לגב ההורה וכמובן לילד.

חשוב לדעת

בחניון יש שירותים, אך אין בית קפה או מקום לקנות בו מזון או שתיה. אני ממליצה להגיע מצוידים מהבית במים וכמובן אוכל, שתוכלו לעשות עצירת פיקניק באמצע המסלול. מוסיפה להמלצות גם שטיח פיקניק. הכוונה לשמיכת פיקניק שהחלק התחתון שלה אטום למים- מכיוון שיש בוץ, אז אם יושבים על הדשא עלולים להירטב. שטיח פיקניק פותר את הבעיה! יש כאלו שמתקפלים לממש קטן ולא תופסים הרבה מקום בתיק.

ילדים משחקים בפארק בטיול

סיום מושלם ליום מושלם


המלצה נוספת- לסיים את היום בבילוי נוסף – Oakmere House, פאב עם אוכל עם מנות נדיבות במחיר מוזל. אנחנו השתלטנו על חדר והרגשנו שקיבלנו חדר vip לבד. הילדים חגגו ולא הפריעו לאף אחד. הפאב ממוקם בפארק שבו שני אגמים יפים ומתקני שעשועים. באגם יש ברווזים חמודים- מה שהוסיף שמחה לילדים.

יצא לנו יום מושלם! גם הליכה בטבע, גם פיקניק, גם פאב, גם זמן איכות חברתי ומשפחתי! שווה ביותר!

תגיות:
טיול אביב מחוץ לבריטניה
ישראלים בבריטניה
ישראלים בלונדון
מה לעשות בלונדון
פארק
שמורת טבע

קרא עוד