טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

קפה ושמו תשוקה: מחזמר חדש בלונדון – אונליין

מאי 11, 2020 עד מאי 17, 2020

האנסמבל ״הקברט היהודי״ (The JEWish Cabaret), של שחר שמאי ודיוויד ג'מאל מלונדון, מעלים השבוע מחזמר רומנטי-קומי שזמין לצפייה אונליין. העלילה היא על אהבה, קהילה, דת, חברות, מיניות ומערכות יחסים שעומדות במבחן. למחזמר קראו בעבר "ג'ו יו לאב מי" והוא עלה לראשונה בסוף יולי, וזכה לביקורות מהללות בלונדון. מאז, המחזמר זכה להשתתף בפסטיבל היהודי הבינלאומי לתרבות עכשווית בירושלים ובתיאטרון הסימטה ביפו בשנת 2018. אז אם עדיין לא יצא לכם לתפוס אותו – זו ההזדמנות שלכם!

המחזמר, שנקרא כעת Café Named Desire ("קפה ושמו תשוקה"), מספר את סיפורם של גבי – בחורה יהודייה שמחפשת חתן ומוצאת אהבה במקום לא צפוי; אלון ואיתן – זוג גאה שמחפש אלטרנטיבה למונוגמיה ההטרו-נורמטיבית; וברכה – בחורה דתייה שמתמודדת עם הקונפליקט בין המוסכמות החברתיות והמשפחתיות בעולם ובין הצורך לחקור ולגלות את המיניות שלה. לא תמצאו פה את הקלישאה הרגילה של אהבה ממבט ראשון שיש רק באגדות. הקברט היהודי מביא לכם את הסיפור האמיתי של אהבה במאה ה-21. מורכב. מבולגן. לא מושלם. מיני. פגיע. יפה.

המחזמר יהיה זמין לצפייה אונליין לאורך כל השבוע הקרוב, עד 17 במאי, כחלק מפסטיבל תיאטרון פרינג' אקסקלוסיבי. ההכנסות הן מתרומות לפסטיבל ומתחלקות שווה בשווה בין כל ההפקות המוקרנות באותו שבוע, וההכנסות שיגיעו לקבוצת התיאטרון שלנו יכנסו לקרן שהקמנו עבור השחקנים, שספגו מכה קשה עקב סגירת התיאטראות ומקומות העבודה.

המחזמר יהיה זמין לצפייה בלינק הבא: https://www.onlinefringefestival.com/shows/cafe-named-desire

צפו בטריילר למחזמר:

המארגנ/ת

The JEWish Cabaret

אירועים בלונדון - יומן הקהילה הישראלית בבריטניה