המנדט - סאטירה ישראלית בלונדון

אמיר יגודה: אקטואליה במבט... מהצד

מדינת ישראל: האיום הגדול על העולם

סערה במערכת הפוליטית בישראל בעקבות פרסום תוצאות הסקר האירופי, בו דורגה מדינת ישראל במקום הראשון ברשימת המדינות המהוות סכנה לשלום העולם.

ראש ממשלת ישראל, אריאל שרון, הקים ועדת חקירה ממלכתית בראשות השופט דני דין, שבדקה את הסיבות שגרמו לתוצאות הקשות של הסקר. כתבנו דן חרוץ הצליח לשים ידו על המסקנה אליה הגיעה הועדה, והיא מובאת כאן בלשונה לראשונה: קיימת בעיה במערך ההסברה של ישראל!!!

הנסיעה ברכבת התחתית בטוחה מתמיד

דובר הרכבת התחתית של לונדון מר מיינד דה-גאפ, מסר כי הנסיעה ברכבת בטוחה ואין מקום לדאגה. הוא אמר כי אינו מכחיש שאכן מתרחשת תאונה כל כמה ימים, אבל יש לשמוח על כך שבעקבות התאונה האחרונה נסגר הקו הצפוני לשבועיים בלבד בניגוד לתאונה שארעה בקו המרכזי, ושבעקבותיה נסגר הקו למספר חודשים.

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו

ניתן לראות כי אנו משתפרים ומתייעלים. אנו מבטיחים שלאחר התאונה הבאה, שאמורה להתרחש בזמן הקרוב, יחזור הקו לפעולה בתוך יומיים שלושה לכל היותר, הוסיף הדובר.

הקוסם בליין ממשיך בפעלוליו

דוברו של הקוסם דוד בליין, הודיע כי מצבו של הקוסם טוב לאחר שיצא מן התיבה והוא מתכונן לצאת במופע אימים חדש.

כדי להתחזק, קרא בליין במהלך שהותו בתיבת הזכוכית את התנך פעמים רבות. תוך כדי הקריאה עלה בראשו רעיון חדש. הוא יבלע בתוך לוויתן, ישהה שם למשך חצי שנה, וייזון רק מאצות ומי ים מותפלים.

בליין מקווה שהלוויתן לא יקיאו בטרם עת. מצלמה זעירה תוחדר לבטן הלוויתן על מנת לתעד את שהותו של בליין ולשדרה 24 שעות לא הפסקה בערוץ 4. הצפייה אינה מומלצת לילדים, אנשים בעלי לב חלש ונשים בהריון.

כאן שביתה!

*לאות הזדהות עם השביתה הגדולה שהתקיימה בארץ, שביתת הדוורים באנגליה ושביתת עובדי חברת 'סוויספורט' בשדה התעופה היתרו, החלטתי להעניק את תרומתי הצנועה למאבק ולשבות גם כן.

הודעה חשובה!!

לאור אלפי פניות נרגשות שהגיעו למערכת העיתון ידיעות עלונדון, וקראו לי להישאר בתפקיד כותב מדור הסאטירה המנדט – החלטתי לוותר על תפקיד שגריר ישראל בלונדון. למרות שהייתה זו החלטה קשה, אני מקווה שהיא תתברר כנכונה, ואפילו רעייתי אישרה מהלך זה. כזכור דחו עד היום את התפקיד דליה איציק, רוני מילוא ואנוכי. כל הרואה עצמו מועמד מתאים מוזמן לכתוב למערכת העיתון.

כתבות נוספות של אמיר יגודה